ارائه زیرسیستم مدیریت ارسال پیامک با استفاده از مودم های GSM و GPRS

در صورت سفارش هر يك از محصولات وب سايت، از دامين و هاستينگ رايگان بهره مند شويد

نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مطب و کلینیک عمومی

نرم افزار مطب و کلینیک تخصصی

نرم افزار مطب و کلینیک پوست، مو و زیبایی

نرم افزار مطب و کلینیک جراحی و لاغری

نرم افزار مطب و کلینیک مشاوره روانشناسی و روان درمانی بالینی

نرم افزار مطب و کلینیک غدد و متابولیسم

نرم افزار مطب و  کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک اعصاب و روان

نرم افزار مطب و  کلینیک چشم پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک زنان

نرم افزار مطب و کلینیک گوش و حلق و بینی

نرم افزار مطب و کلینیک طب سنتی

نسخه هاي وب سايت ها 

 آمار مراجعات
مهمان :  3
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  69
دیروز :  415
کل مشاهده :  793506

نرم افزار مدیریت مراکز پوست، مو و زیبایی (تحت وب)

  

   شركت بهتا رايان فردا آمادگي خود را جهت مكانيزاسيون مراكز شما متخصصين پوست، مو و زيبايي و كليه پزشكاني كه در اين زمينه فعاليت مي كنند، با هر مقدار فعاليت كاري و مالي، اعلام مي نمايد. مشتريان اين شركت از مطب هاي تك پزشك و بدون دستگاه هاي پزشكي با حجم فعاليت 1 روز در هفته تا كلينيك هاي 150 پرشك  با پيشرفته ترين دستگاه هاي پرشكي كه همه روزه، حتي ايام تعطيل نيز فعاليت دارند، مي باشند. 
در ذيل بعضي از امكانات  اين سيستم ها بيان شده است. جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس حاصل فرماييد.  
 
برخي مشتريان نرم افزار پوست، مو و زيبايي شركت بهتا رايان فردا:
 كلينيك پوست، مو، زیبایی و ليزر شن های نقره ای(تهران)، كلينيك پوست، مو و زیبایی دکتر وفاجو(شیراز)، درمانگاه پوست، مو، زیبایی، جراحی و کاشت مو نگین(مشهد)، كلينيك پوست، مو، زیبایی، لاغری و جراحی بهبد (كرج)، كلينيك پوست، مو و زیبایی سلامت(فرديس)، كلينيك پوست جهاد دانشگاهي(تهران)، کلینیک پوست، مو و زیبایی بهار (مرزداران تهران)، کلینیک پوست، مو و زیبایی نیکا(مشهد)، کلینیک پوست، مو و زیبایی بهدیس(ظفر تهران)، کلینیک پوست، مو و زیبایی دریتا(تهران)، مطب تخصصی پوست و زیبایی دکتر احمد خزانی(کرج)، دكتر محسن فياض(تهران)، کلینیک تخصصی زیبایی دكتر نجف بیگی(جردن و سعادت آباد تهران)، مطب تخصصی پوست و زیبایی دكتر راه انجام(كرج)، مطب تخصصی پوست و مو دکتر فاطمه احمدی (تهران)، دکتر مژده ای آذر(تهران)، مرکز زیبایی راز جوانی(تهران)، کلینیک تخصصی پوست و زیبایی آسمان آبی البرز(کرج)، کلینیک پوست و مو مهر آفرین(مهرآشکار)، مطب پوست و زیبایی دکتر رباطی(تهران)، مطب پوست و زیبایی دکتر الهامی (اهواز)، مطب پوست و زیبایی دکتر پور موسوی (گچساران)، مطب پوست و زیبایی دکتر شجاعی (قائم شهر)، مطب پوست و زیبایی دکتر مفاضی(تهران) و ... .

نرم افزار تحت وب چیست؟

نرم‌افزار تحت‌ وب نرم‌افزاری است که کاربران برای استفاده از آن، تنها نیاز به یک مرورگر وب ازقبیل: گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر، فایر فاکس و یک ارتباط شبکه دارند. این نرم افزارها برخلاف نرم افزار های تحت ویندوز، نیازی به دانلود یا دریافت CD برای نصب یا به‌روزرسانی ندارند. تحت وب بودن نرم‌افزار، الزاما به معنی تحت اینترنت بودن آن نیست. قطع یا وصل بودن اینترنت مشکلی را در اجرای نرم افزار تحت وب ایجاد نمی کند.
تحت وب بودن یعنی ارتباط کاربر با نرم افزار از طریق مرورگر وب و تبادل اطلاعات با سرور از طریق یک ارتباط شبکه. این ارتباط شبکه می‌تواند به کوچکی و محدودیت یک شبکه داخلی در یک ساختمان کوچک و یا به بزرگی و گستردگی جغرافیایی شبکه اینترنت باشد.

مزایای سیستم های تحت وب:

کاهش قابل توجه هزینه نصب و پشتیبانی نرم افزار

نرم افزار بر روی سیستم سرور که از امکانات قوی تری نسبت به سیستم های دیگر برخوردار است نصب شده و کاربران با وارد نمودن نام سرور در سیستم های خود، که می توانند دارای هر نوع امکانات سخت افزاری؛ اعم از ضعیف و یا قوی باشند؛ وارد محیط نرم افزار شده و از امکانات آن استفاده نمایند.

  
کاهش قابل توجه هزینه بروز رسانی نرم‌افزار بر روی کامپیوترهای کاربران

کلیه عملیات بروز رسانی نرم افزار بر روی کامپیوتر سرور انجام شده و احتیاج به نصب مجدد بر روی سیستم های کاربران نمی باشد. پس از بروز رسانی های مورد نیاز، خیلی سریع هر یک از کاربران می توانند از آخرین بروز رسانی ها استفاده نمایند.

  

امنیت داده های کاربر

با توجه به مزیت قبلی، اطلاعات کاربران امنیت بالاتری نیز داشته و از نابود شدن و یا از بین رفتن احتمالی اطلاعات آنها جلوگیری نیز می شود.

 

امکان اتصال به نرم افزار از محل های مختلف
تعداد کاربران در سیستم های تحت وب نامحدود است و هر کدام می توانند از محل های مختلف اعم از: مرکز پزشکی، منزل، شهر دیگر، خارج از کشور و ... به نرم افزار متصل شده و وظایف مربوطه را انجام دهند. همچنین مدیران و مسئولین مرکز می توانند از خارج از مرکز پزشکی با توجه به دسترسی های تعریف شده به سیستم متصل شده و کلیه فعالیت های مرکز را بررسی و نظارت نمایند.

 

امکان استفاده از نرم افزار مستقل از سیستم عامل و دستگاه رایانه ای
 برای استفاده از نرم افزار های تحت وب، نیاز به نوع خاصی از سیستم رایانه و یا سیستم عامل نمی باشد. شما می توانید با هر نوع سیستم رایانه ای اعم از: کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل و ... با هر نوع سیستم عاملی اعم از: Windows, Macintosh, ios, Android, ... از سیستم های تحت وب استفاده نمایید.
   
 
 
 اجرای نرم افزار بر روی هر نوع موبایل با هر نوع سیستم عامل از قبیل:
Windows, Android, ios, ...
 اجرای نرم افزار بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ با هر نوع سیستم عامل از قبیل: Windows, Macintosh, ... 
ثبت نوبت، تشکیل پرونده، پذیرش و ثبت سند پرداخت، CRM، مشاوره اولیه، طرح درمان، ارجاع بیمار، ویزیت بیمار، خلاصه پرونده بیماران، ثبت داروهای مصرفی، ارسال پیام داخلی، ارسال SMS، مدیریت سیستم، حسابداری، ثبت پروتکل های درمانی، ثبت تصاویر بیمار بصورت مستقیم در سیستم مدیریت کلینیک تحت وب شرکت بهتا  رایان فردا و بسیاری فرآیندهای مخصوص مراکز پوست، مو، زیبایی، جراحی و لاغری دیگر به همراه گزارشات متنوع مالی و آماری

 اجرای نرم افزار بر روی هر نوع تبلت با هر نوع سیستم عامل از قبیل:
Windows, Android, ios, ... 
 

با این سیستم می توانید با استفاده از آی پد، تبلت و موبایل عکس بیمار را با هر کیفیتی گرفته و مستقیما در پرونده بیمار ذخیره نمایید

 
 
 

زیر سیستم باشگاه مشتریان: 

ارائـه کـارت هـوشمند به کلیه بـیماران و یـا گروه های ویژه ای از بـیماران مـراکز پـزشکی یـکی از امکانات زیر سیستم مدیریت باشگاه مشتریان نرم افزار شرکت بهتا رایان می باشد که با استفاده از آن خدمات رسـانی بهتر و سریعتر به بیماران ارائه می گردد. ارائه امتیازات ویژه، اعتبارات ریالی، گروه بندی بیماران، دسترسی سریع به اطلاعات بیمار و ... از امکانات ویژه این زیر سیستم می باشد.
 
 
 
  
  
معایب سیستم های تحت وب:

یکی از معایبی که به واسط های کاربری تحت وب وارد است، کاربری سخت آن است. تمامی امکانات محیط ویندوز در اختیار کاربر نیست و تجربه افراد از نرم افزارهای تحت وب پاک شدن مداوم صفحه و انتظار کشیدن برای فراخوانی صفحه بعد است.

لازم به ذکر است این ایراد در محصول شرکت بهتا رایان فردا، با استفاه از تکنولوژی Ajax و ویژگی های جدید .Net کاملا مرتفع شده است. کاربر نه تنها تمامی امکانات نرم افزارهای تحت ویندوز را در اختیار دارد، بلکه محیطی زیباتر، منعطف تر و ساده تر را تجربه می کند.

طراحی چهارلایه و سه ردیفه (تایر) نرم افزار از ویژگی های مهم و بسیار اثربخش محصولات جدید بهتا رایان فردا می باشد.  اما این مدل از طراحی نرم افزار چیست و چه مزایایی دارد؟

 
 
 
برای مدیریت هرچه بهتر مراکز درمانی خود از سیستم هوشمند، کارآمد با محیطی زیبا شرکت بهتا رایان فردا استفاده نمایید 
 
 معماری چهار لایه نرم افزار شرکت بهتا رایان فردا:

از جمله پیچیدگی هایی که در طراحی ساختار و معماری نرم افزارهای سازمانی وجود دارد، این است که معمولا پیاده سازی راهکار به مرور و در چند فاز انجام می شود. این موضوع باید به گونه ای در طراحی نرم افزار لحاظ شود که در عین یکپارچگی داده ها، بخش های مختلف نرم افزار بتوانند بطور مستقل از هم کار کنند. علاوه بر آن توسعه نرم افزار با طراحی مناسب، با سرعت و دقت بیشتری صورت می گیرد.

مزایای معماری چهار لایه

افزایش امنیت اطلاعات

قدرت محاسباتی بالاتر

هماهنگی و مدیریت یکپارچه عملیات


            

به اطلاع کلیه پزشکان و متخصصین پوستٰ، مو و زیبایی می رسانیم که برای پاسخگویی به کلیه نیازهای مراکز شما سروران گرامی، سیستم کامل و جامعی توسط این شرکت تولید شده است. سیستمی کاملا  WebBase  و با استفاده از  Net Framwork 4.5 و بانک اطلاعاتی Sql Server 2014 . 
برای کسب اطلاعات بیشتر از نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک پوست، مو و زیبایی این شرکت، لطفا به بخش ثبت درخواست رفته و پس از تکمیل کامل اطلاعات، شرح درخواست خود را برای این شرکت ارسال نمایید.